Strong Cool

این کول فن با اتصال به خروجی هوایی که در طرفین لپ تاپ قرار دارد هوای گرم درون لپ تاپ را به بیرون مکیده و باعث خنک شدن داخل لپ تاپ میشود . همین امر باعث بالا رفتن کارایی (Performance) و طول عمر لپ تاپ می گردد. از ویژگی های این کول فن به دلیل سبک و کوچک بودن براحتی قابل حمل می باشد و دیگر نگران گرم شدن و هنگ کردن لپ تاپ نخواهید بود .

Cool Cold

Cool Cold Model : BMW

این کول فن مدل BMW  می باشد ، محصول شرکت کول کلد بوده که با اتصال به خروجی هوایی که در طرفین لپ تاپ تعبیه گردیده است . هوای گرم داخل لپ تاپ را به بیرون مکیده و باعث خنک شدن داخل لپ تاپ می گردد. صفحه نمایش تعبیه شده برروی این کول فن دور فن و دمای حرارت هوای داخلی لپ تاپ را نمایش می دهد . همچنین  سه دکمه برروی این دستگاه قرار دارد که برای کم و زیاد کردن دورفن و خاموش و روشن کردن می باشد . لازم به ذکر است در این کول فن  سنسور دما تعبیه گردیده است که با توجه به دمای حرارت هوای داخل لپ تاپ دور فن را افزایش می دهد و این امر باعث کاهش دمای هوای داخل لپ تاپ شده و کارایی لپ تاپ شما را افزایش میدهد و دیگر در حین بازی و یا کارهای گرافیکی و پروژه های دانشگاهی نگران خاموش شدن لپ تاپ تان در حین کار براثر بالارفتن دما نخواهید بود .

طراحی های شرکت کول کلد برمبنای رفع نیاز کاربران ، کارایی و کیفیت بالا و زیبایی بنا گردیده است.

همچنین این کول فن باعث رفع مشکل گرفتگی یا کند کار کردن فن داخلی لپ تاپ می گردد .

Cool Cold Model : T01

این کول فن نیز همانند دیگر محصولات شرکت کول کلد دای کلید تنظیم دور فن جهت مکش بیشتر هوای داخل لپ تاپ بوده و سبک و قابل حمل می باشد .

همچنین استفاده از این کول فن باعث رفع ایراد از جمله کثیفی و یا کندی فن داخلی لپ تاپ می گردد .

Cool Cold : K25

کول پد K25ساخته شده از پلاستیک با کیفیت ABS و فلز میباشد . خصوصا مناسب برای علاقمندان به بازی های رایانه ای است .ABS شامل سه مونومر با شاخص های متفاوت است و منجر به تولید پلیمری با ترکیب خوبی از خواص مکانیکی͵ حرارتی و الکتریکی میشود . این دستگاه از ۴ فن مجزا به ابعاد ۱۴۰x140x20 میلی متر تشکیل شده .از دیگر مشخصات میتوان به ۲ درگاه USB2 اشاره کرد . این کول پد دارای استادارهای اروپا بوده و مناسب برای انواع کارهای سنگین شامل انواع بازها و طراحی های گرافیکی و…. می باشد

Cool Cold : K33

این دستگاه از ۵ فن مجزا (۴ عدد فن به ابعاد ۸۰x80x15 ویک عدد فن به ابعاد ۱۴۰x140x15 میلی متر)تشکیل شده است و گزینه مناسبی  انجام انواع بازی و طراحی های سنگین با لپ تاپ می باشد .

Cool Cold : K35

این دستگاه از دو فن مجزا (۴ عدد فن به ابعاد ۳۳۵*۳۶۵*۴۱٫۵ میلیمتر )تشکیل شده است و دارای پایه تنظیم ارتفاع در پشت و یک عدد نگه دارند برروی کول فن جهت جلوگیری از سر خوردن لپ تاپ در حالت شیبدار شدن می باشد گزینه مناسبی  برای انجام انواع بازی و طراحی های سنگین با لپ تاپ می باشد .

Cool Cold : K38

این دستگاه از ۶ فن مجزا (۲ عدد فن به ابعاد ۸۰x80x15 و سه عدد فن به ابعاد ۱۰۰x100x15 میلی متر و یک عدد فن به ابعاد ۱۵x70x70 میلی متر)تشکیل شده است .همچنین دارای شیار جهت قرار گرفتن گوشی موبایل و دو پایه در جلو جهت جلوگیری از سر خوردن لپ تاپ و دو پایه در زیر جهت زاویه قرار دادن (شیب دار کردن ) و بدنه بسیار محکم و مقاوم میباشد . دور فن این دستگاه ۱۲۰۰-۲۶۰۰±۱۰%RPM(5V) می باشد و همچنین دارای استانداردهای ROHOS – FCC – CE اروپا است. این کول پد گزینه مناسبی برای بازی های سنگین و کارهای گرافیکی و طراحی ها سنگین می باشد . دارای نمایشگر دیجیتال جهت نمایش دور فن و همچنین دارای دکمه های کنترلی جهت روشن و خاموش کردن و کم و زیاد کردن دور فن و تعداد فن ها

CoolCold : K40

طراحی فوق العاده سال ۲۰۲۰ که توسط شرکت کول کلد طراحی گردیده و با قدرت خنک کنندگی ۶ فن و رنگ آمیزی فوق العاده زیبا بهمراه LED های رنگی که در کناره های کول فن جای گرفته ، باعث شده تا زیباترین و خاص ترین محصول ۲۰۲۰ را به ارمغان بیاورد.

این کول فن دارای صفحه نمایش دیجیتال بوده و همچنین دارای ۴ دکمه کنترلی جهت کم و زیاد کردن سرعت فن ها و همچنین خاموش و روشن کردن تعداد فن ها و پایه قابل تنظیم در زیر کول فن و همچنین دو پایه در روی کول فن جهت ثابت نگه دارنده لپ تاپ در حالت شیبدار میباشد .

نیاز سنجی ، ظرافت و زیبایی در طراحی  ،مترال و  کیفیت بالا باعث شده تا کول کلد در دنیا جزء با کیفیت ترین و بالاتر از تمامی برندها قرار گیرد .

POPU.PINE

هدست بلوتوث اسپرت  محصول شرکت پوپوپین می باشد ، دارای کیفیت صدای عالی بوده و همچنین نگهداری شارژ باطری آن بسیار عالی می باشد . براحتی می توانید موسیقی گوش کنید و مکالمه کنید

PoPU.Pin :Cool Fan F3

فن لپ تاپ پوپوپین مدل F3 دارای ۲ فن می باشد که باعث خنک شدن لپ تاپ شما می گردد . این کول فن در زیر لپ تاپ قرار می گیرد . دارای دو پایه در زیر جهت زاویه دار کردن  و دو پایه بر روی کول فن  قرار دارد که از سر خوردن لپ تاپ در حالت زاویه دار شدن جلوگیری می نماید .

OTravel

OTravel  dual car usb wall charger port

گجت دوکاره OTravel دارای فندکی خودرو و دوشاخه برق شهری بوده که میتوانیم هم در خودرو و هم در منزل استفاده نماییم . این گچت دارای فیوز محافظ و همچنین دارای دو پورت USB می باشد . همچنین دارای استانداردهای اروپا می باشد .

OTravel  Fast Charge Travel Power Adapter with US/UK/EU/AUS all in one plug

گجت شارژر یونیورسال (universal) دارای سری پریزهای  اروپا ، آمریکا ، آسیا ، عرب  میباشد که دارای فیوز محافظ بوده و جلوی نوسان برق را میگیرد .  گجت در دو مدل ۳ و ۴ – USB طراحی گردیده و دارای استانداردهای بین المللی اروپا و… می باشد . این گجت مناسب سفرهای داخلی و خارجی می باشد و دیگر نیازی به همراه داشتن چندین دوشاخه نمی باشد .

Otravel : 5000mah portable Power bank with universal travel adapter charger

محصول دیگری از شرکت اوتراول که تمام نیازهایتان را برطرف مینماید . علاوه بر دارابودن تمام سرهای اروپا ، آمریکا ، آسیا ، عرب  دارای پاور بانک ۵۰۰۰ میلی آمپر نیز می باشد بعبارتی یک گجت همراه برای مسافرت ها می باشد که تمام نیازهایتان را برطرف مینماید .